Auto Product Display (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Administration
it: Amministrazione

en: Yes
it: Sì

en: view
it: mostra

en: edit
it: modifica

en: Store
it: Negozio

en: Configuration
it: Configurazione

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Product display
it: Vetrina prodotto
