Auto Product Display (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Submit
ar: إضافة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: edit
ar: تحرير

en: Store
ar: المتجر

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
