Auto Product Display (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Submit
lt: Siųsti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: None
lt: Joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
