Commerce Avangard (7.x-1.0-rc3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ
