Commerce Avangard (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Back
ja: 戻る

en: Time
ja: 時間

en: Email
ja: メール

en: Id
ja: ID

en: Extra
ja: 拡張

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Order
ja: オーダー

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Sum
ja: 合計

en: Status code
ja: 状態コード
