Commerce Avangard (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Time
ar: الوقت

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: Order
ar: الترتيب

en: Ticket
ar: التذكرة

en: Sum
ar: المجموع
