Commerce Avangard (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Time
he: זמן

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Order
he: סידור

en: Sum
he: סְכוּם
