Drupal Commerce Connector for AvaTax (7.x-4.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Email
nl: E-mail

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Georgia
nl: Georgië

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Virgin Islands
nl: Maagdeneilanden

en: Validate
nl: Valideren

en: Countries
nl: Landen

en: Production
nl: Productie

en: Shipping
nl: Verzending

en: Product types
nl: Producttypes

en: Federated States of Micronesia
nl: Federale Staten van Micronesia

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Shipping settings
nl: Verzendinstellingen

en: Credentials
nl: Referenties

en: Commerce Order
nl: Commerce-bestelling
