Drupal Commerce Connector for AvaTax (7.x-4.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Email
ne: ईमेल
