Drupal Commerce Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Not found
lt: Nerasta

en: here
lt: čia

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Canada
lt: Kanada

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Production
lt: Produkcija

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Shipping settings
lt: Pristatymo nuostatos
