Drupal Commerce Connector for AvaTax (7.x-5.2) - en to es translation catalogue (35 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Not found
es: No encontrado

en: here
es: aquí

en: American Samoa
es: Samoa americana

en: Canada
es: Canadá

en: Marshall Islands
es: Islas Marshall

en: Northern Mariana Islands
es: Islas Marianas del Norte

en: Palau
es: Palaos

en: United States
es: Estados Unidos

en: Virgin Islands
es: Islas Vírgenes

en: Countries
es: Paises

en: Production
es: Producción

en: Product types
es: Tipos de producto

en: Federated States of Micronesia
es: Estados Federados de Micronesia

en: New Jersey
es: Nueva Jersey

en: New Mexico
es: Nuevo México

en: New York
es: Nueva York

en: North Carolina
es: Carolina del Norte

en: North Dakota
es: Dakota del Norte

en: Oregon
es: Oregón

en: South Carolina
es: Carolina del Sur

en: South Dakota
es: Dakota del Sur

en: West Virginia
es: Virginia Occidental

en: Unknown error
es: Error desconocido

en: VAT
es: IVA

en: Tax
es: Impuesto

en: Order not found.
es: Pedido no encontrado.

en: Shipping settings
es: Opciones de envío

en: District Of Columbia
es: Distrito de Columbia

en: Credentials
es: Credenciales

en: Commerce Order
es: Pedido de Comercio

en: Commerce (Tax)
es: Commerce (Impuesto)
