Drupal Commerce Connector for AvaTax (7.x-5.6) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Not found
da: Ikke fundet

en: here
da: her

en: American Samoa
da: Amerikansk Samoa

en: Georgia
da: Georgien

en: Marshall Islands
da: Marshalløerne

en: Northern Mariana Islands
da: Nordmarianerne

en: United States
da: USA

en: Countries
da: Lande

en: Production
da: Produktion

en: Product types
da: Produkttyper

en: Federated States of Micronesia
da: Mikronesien

en: California
da: Californien

en: Tax
da: Skat

en: Shipping settings
da: Forsendelsesindstillinger

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Commerce Order
da: Commerce Ordre

en: Sales tax
da: Salgsafgift
