Commerce Be2Bill (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Optional
ro: Opţional

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Refund
ro: Rambursare

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Capture
ro: Captură

en: Credit card
ro: Card de credit
