Commerce Billy Mail (7.x-1.0-beta7) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Order
it: Ordina

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
it: Errore durante l'invio di posta (da %from a %to).

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
it: Impossibile inviare e-mail. Contattare l'amministratore del sito se il problema persiste.
