Commerce Billy Mail (7.x-1.0-beta8) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Order
lt: Tvarka

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lt: Klaida siunčiant el. paštą (iš %from į %to).

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
lt: Neįmanoma išsiųsti el. laiško. Jei problema kartojasi, susisiekite su svetainės administratoriumi.
