Commerce bpost (7.x-3.2) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: City
gu: શહેર

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Account
gu: ખાતુ

en: The sender's name
gu: મોકલનારનૂ નામ
