Commerce bpost (7.x-3.2) - en to he translation catalogue (73 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: error
he: שגיאות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Open
he: פתוח

en: Refresh
he: ריענון

en: Total
he: סך הכל

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Sender
he: שולח

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Signature
he: חתימה

en: N/A
he: -ללא-

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Recipient
he: נמען

en: Company
he: חברה

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Belgium
he: בלגיה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Orders
he: הזמנות

en: Formats
he: תבניות

en: Apply
he: החל

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Mapping
he: מיפוי

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Offset
he: היסט

en: Account
he: חשבון

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Country settings
he: הגדרות מדינה

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Delete order
he: מחיקת הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Admin page
he: דף המנהל

en: Master
he: מאסטר

en: Shipping information
he: מידע משלוחים

en: Name/Email
he: שם/דוא"ל
