Commerce bpost (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: error
az: səhv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Open
az: Aç

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Signature
az: İmza

en: N/A
az: Yox

en: Desc
az: azaldın

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Recipient
az: Alıcı

en: Sort by
az: Sırala

en: Belgium
az: Belçika

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Formats
az: Formatlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
