Commerce bpost (7.x-4.0) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: error
ne: त्रुटि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: Account
ne: खाता
