Commerce bpost (7.x-4.0) - en to ar translation catalogue (60 entries)

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: error
ar: خطأ

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Open
ar: مفتوح

en: Refresh
ar: تحديث

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Signature
ar: التوقيع

en: N/A
ar: غير موجود

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Filter by
ar: تصفية

en: Recipient
ar: المتسلم

en: here
ar: هنا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Belgium
ar: بلجيكا

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Orders
ar: الطلبات

en: Formats
ar: تنسيقات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Mapping
ar: إقران

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Account
ar: الحساب

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
