Commerce bpost (7.x-4.0) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: error
gl: erro

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Signature
gl: Sinatura

en: N/A
gl: N/D

en: Amount
gl: Cantidade

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Company
gl: Compañía

en: here
gl: aquí

en: Postal code
gl: Código postal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Belgium
gl: Bélxica

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Orders
gl: Pedidos

en: Formats
gl: Formatos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Mapping
gl: Mapeo

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Account
gl: Conta

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: Country settings
gl: Axustes de país

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
gl: %name: debe introducir un valor numérico para o prezo.
