Commerce bpost (7.x-4.0) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: error
hy: սխալ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները
