Commerce bpost (7.x-4.0) - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: error
lt: klaida

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Signature
lt: Parašas

en: N/A
lt: N/D

en: Amount
lt: Suma

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Company
lt: Įmonė

en: here
lt: čia

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Belgium
lt: Belgija

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Formats
lt: Formatai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Account
lt: Paskyra

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Country settings
lt: Šalies nuostatos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: Rates
lt: Tarifai
