Commerce bpost (7.x-4.0) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: error
ur: نقص

en: Search
ur: تلاش

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Mapping
ur: میپنگ

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
