Commerce Buy One Click (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Quantity
ar: الكمية

en: Your name
ar: اسمك
