Commerce Buy One Click (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Quantity
it: Quantità

en: Your name
it: Il tuo nome

en: SKU
it: Codice
