Commerce Buy One Click (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Your name
lt: Jūsų vardas
