Commerce Card on File (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Changed
gu: બદલ્યું
