Commerce Card on File (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Warning
uk: Попередження

en: Card Type
uk: Тип карти

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Customer
uk: Покупець

en: Owner
uk: Власник

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Order
uk: Послідовність

en: Declined
uk: Відмовлене

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Changed
uk: Змінено

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Charge
uk: Витрата

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card owner
uk: Власник картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: (default)
uk: (типово)

en: Remote ID
uk: Віддалений ID

en: Link this field to
uk: Зробити це поле посиланням на

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: The owner's user ID.
uk: ID користувача-власника.

en: If Customer or Administrator are selected, this will override any other link you have set.
uk: Якщо обрано "Покупець" або "Адміністратор", тоді буде перевизначене будь-яке інше встановлене вами посилання.

en: The customer view page
uk: Сторінка перегляду покупцем

en: The administrator view page
uk: Сторінка перегляду адміністратором

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Nothing, unless specified in <em>Rewrite results</em> below
uk: Нічого, за винятком випадку, коли нижче зазначено <em>Переписати результати</em>

en: Add a destination parameter to edit and delete operation links so users return to this View on form submission.
uk: Додати параметр призначення до операційних посилань редагування та видалення, щоб користувачі повертались до цього виду по надсиланні форми.

en: Instance ID
uk: Ідентифікатор екземпляра

en: Card ID
uk: Ідентифікатор плати

en: The credit card type.
uk: Тип кредитної картки.

en: Card name
uk: Назва картки

en: Charged
uk: Стягнуто

[ctx: a drupal commerce card on file]
en: Card ID
uk: ID картки
