Commerce Card on File (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Warning
he: אזהרה

en: Customer
he: לקוח

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Notice
he: הודעה

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Administrator
he: מנהל

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Current Order
he: הזמנה נוכחית
