Commerce Card on File (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Customer
lt: Klientas

en: Address
lt: Adresas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Charge
lt: Apmokestinta

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
