Commerce Card on File (7.x-2.0-beta6) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Disabled
ar: معطل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: Warning
ar: تحذير

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Notice
ar: إعلام

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Administrator
ar: مدير

en: Card
ar: بطاقة

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
