Commerce Checkout Product List (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
ar: الكمية

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Price
ar: السعر

en: Product
ar: المنتج

en: Order total
ar: مجموع الطلب
