Commerce Checkout Product List (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
de: Anzahl

en: Total
de: Gesamt

en: Price
de: Preis

en: Product
de: Produkt

en: Order total
de: Gesamtbetrag
