Commerce Checkout Product List (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Price
el: Tιμή

en: Product
el: Προϊόν

en: Order total
el: Σύνολο παραγγελίας
