Commerce Checkout Product List (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
ga: Méid

en: Total
ga: Iomlán

en: Price
ga: Praghas

en: Product
ga: Táirge

en: Order total
ga: Iomlán an t-ordaithe
