Commerce Checkout Product List (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Quantity
is: Magn

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Price
is: Verð

en: Product
is: Vara

en: Order total
is: Heildarupphæð

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
