Commerce Checkout Product List (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Price
sr: Цена

en: Order total
sr: Укупно поруџбина
