Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
da: Mængde

en: Total
da: I alt

en: Price
da: Pris

en: Product
da: Produkt

en: Order total
da: Ordretotal
