Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
et: Kogus

en: Total
et: Kokku

en: Price
et: Hind

en: SKU
et: Tootekood

en: Product
et: Toode

en: Order total
et: Tellimus kokku
