Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
fi: Määrä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Price
fi: Hinta

en: SKU
fi: Koodi

en: Product
fi: Tuote

en: Order total
fi: Tilauksen kokonaissumma
