Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
fr: Quantité

en: Price
fr: Prix

en: SKU
fr: Référence

en: Product
fr: Produit

en: Order total
fr: Total de la commande
