Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Price
gl: Prezo

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Product
gl: Produto

en: Order total
gl: Pedido Total
