Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Total
lt: Iš viso

en: Price
lt: Kaina

en: Product
lt: Prekė

en: Order total
lt: Viso mokėti
