Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
lv: Skaits

en: Total
lv: Kopā

en: Price
lv: Cena

en: SKU
lv: Kods

en: Product
lv: Prece

en: Order total
lv: Pasūtījuma summa
