Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Total
nl: Totaal

en: Price
nl: Prijs

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Order total
nl: Totaal bestelling

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
