Commerce Checkout Product List (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
pl: Ilość

en: Total
pl: Razem

en: Price
pl: Cena

en: Product
pl: Produkt

en: Order total
pl: Łączna wartość zamówienia
