Commerce Checkout Product List (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
he: כמות

en: Total
he: סך הכל

en: Price
he: מחיר

en: SKU
he: מק"ט

en: Product
he: מוצר

en: Order total
he: סה"כ הזמנה
