Commerce Checkout Product List (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Price
hu: Ár

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Product
hu: Termék

en: Order total
hu: A rendelés végösszege

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)
