Commerce Checkout Product List (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Price
ro: Preţ

en: SKU
ro: Cod

en: Product
ro: Produs

en: Order total
ro: Total comandă
